Hakkımızda

2006 yılından beri faaliyet gösteren kılıçajans müşteri odaklı çalışan bir reklam firmasıdır.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedef almıştır.

Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden ödün vermiyoruz.

İlkelerimiz:

  • Ödünsüz kalite,
  • Standart hizmet,
  • Başarılı zaman yönetimi,
  • Pratik çözüm, hızlı sonuç,
  • Hesaplı fiyat politikası,
  • Deneyim ve teknolojinin önderliği,
  • Uzman kadrolar,
  • Yatırım sürekliliği.
Yüksek kaliteyi, son teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vermek ve müşterilerimizi memnun etmektir.

Başarılı işler yapabilmek için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Önce anlarız, sonra sırasıyla Planma ve Zamanlama, Tasarlama ve Oluşturma ve sonunda Test ve Zamanında Teslim ile müşteri memnuniyeti ön planda çalışırız

 

Vizyonumuz

Her türlü duyguları ile tatmine ulaşmış personeli ile, yüksek kalitedeki en iyi hizmeti; en uygun zaman ve maliyet ile üretip müşterilerimize sunmak ve mutluluklarını sağlamaktır.

Servisimiz

Müşterilerimize yardım eden ve onların işlerini geliştirmeyi öngören bir düşünce ile, işlerin başlangıcından en sonuna kadar kendi çatımız altında geniş servis sunmak.

Takım Çalışmamız

Çalıştığı kurumun geleceğiyle kendi yaşamını bütünleştiren ve yaptığı çalışmalarla değer yaratan insanlardan oluşan bir takım ili tek hedef doğrultusunda ekip çalışması yapmak.

Çevre

Her koşulda, yoğun iş temposundan bile çevreye olan vazife bilincimizi yitirmeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu değerler çerçevesinde KILIÇ AJANS olarak, çağdaş ve evrensel bir kalite sistemi oluşturmak için hedeflerimiz:

Kalite, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaçla, müşterilerin istediği ürün özelliklerine tümüyle uymayı ilke olarak benimsemektedir.

Kalite de sürekliliği sağlamak için, çalışanların rahat, temiz ve güvenli bir ortamda bilgi, görgü, yetenek ve yaratıcılıklarının geliştirilmesi için elimizden gelen teşviği sunmaktayız

Gelişmiş, en son teknolojiyi ve mevcut kaynakları en etkin ve ekonomik biçimde kullanarak sürekli gelişmektir.

Tedarikçileri, çalışanları ve müşterileri iş ortağı olarak görüp, onlarla ortaklaşa hareket eden bir kuruluş olmaktır. Üretim esnasında gerek iç ve gerekse dış çevrenin korunmasına özen göstermektedir.

Sadece size özel sadece sizin için,İster kartvizitiniz olsun, ister firmanızın kurumsal kimliği, ister ürünlerinizin tanıtım kataloğu bütün bu işlerin ayrıntılarını, detaylarını şık tasarımlarla,renklerin coşkusuyla sizin için buluşturalım.

Biz sadece kendi düşlerimizi değil sizinde düşlerinizde görmek istediğinizi, hissettiklerinizi tasarlıyoruz sayfaları;internet`in en renkli, en çarpıcı ve en çok kullanılan  multi media hizmetidir.

× Whatsapp Canlı Destek için Tıklayınız