Matbaa

Kartvizit

kartvizitProfesyonel iş hayatının en önemli tanıtım ürünlerinden biri kartvizitlerdir. Firma kartvizitinin kurumsallığa uygun olması ve firmayı temsil ettiğinin önemi unutulmamalıdır. Kartvizitin kağıt cinsi , parlaklığı, baskı kalitesi ve ekstra baskı teknikleri gibi unsurlarla farklılıklar yaratılmaktadır.

Kartvizit, firmanızın iletişim bilgilerini ileten bir kart olduğu için oldukça önemlidir. Müşterilerinizin ve anlaşma yaptığınız kişilerin iletişim bilgilerinize sahip olması için kartvizit bastırmanız gerekir. Ancak kartvizit bastırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Kartvizitin tasarımı, malzemesi, kalitesi gibi detaylar iletişim bilgilerinizin daha iyi bir şekilde iletilmesini sağlayacaktır. Bu yüzden kartvizit tasarımı için iyi bir firmayla çalışmanız faydalı olacaktır.

Öncelikle iletişim bilgilerinizi vereceğiniz kişilerin birçok kartvizite sahip olması mümkündür. Bu yüzden, firmanızın hizmet verdiği alanda ihtiyaç duyan kişinin ilgisini çekecek bir tasarıma sahip kartvizit bastırmanız gerekir. Kartvizit görselliğinin hem sunduğunuz hizmete uygun olması hem de ilgi çekici olması gerekir. Ancak arka plan tasarımının firmanın logosunu ve iletişim bilgilerini görmeyi engelleyecek kadar canlı olmaması gerekir. Tüm bunları sağlayabilmek için uzman grafik tasarımcılarla çalışan bir kartvizit tasarımı firmasıyla anlaşma yapmanız faydalı olacaktır. Kurumsal iletişimde küçük detayların önemli olduğunu, bilhassa görselliğin bilinçaltına hitap ettiğini unutmamak gerekir. Firmamız, alanında uzman görsel tasarımcılarla çalışmaktadır. Kartvizitin dayanıklılığı da son derece önemlidir. Cüzdan, cep gibi yerlerde tutulan kartvizit, kalitesiz malzemeden yapıldığı takdirde deforme olacaktır. Bu durum müşterinin veya anlaşma yaptığınız kişinin iletişim bilgilerinize ulaşması açısından engel teşkil edecektir. Kalitesini göz ardı ederek ucuz bir fiyata kartvizit bastırmak uzun vadede pahalıya mâl olacak, bastırılan kartvizitler kısa sürede yıpranıp okunmaz hâle gelecektir. Bu yüzden kartvizit tasarımı alanında uzman bir firmayla çalışmanız yararlı olacaktır.

Firmamız tarafından üretilen kartvizitler kaliteli bir malzeme üzerine basılmaktadır. Kartvizit tasarımı ve basımı alanındaki hizmetimizin temel amacı, iletişim bilgilerinizin müşterilerinize ve anlaşma yaptığınız kişilere sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesidir. Kartvizitin sadece iletişim bilgileri taşıyan bir nesne olmadığını, kartvizit tasarımının, sloganının firmanız için reklam niteliği taşıdığını da bilmeniz gerekir. Kartvizitleriniz uzman tasarım ve baskı ekiplerimiz tarafından firmanızın kalitesine uygun bir biçimde tasarlanmaktadır. Kartvizitleriniz için uzman kişiler tarafından hazırlanmış tasarımlardan birini seçebileceğiniz gibi, dilerseniz kendi tasarımlarınızı da bastırabilirsiniz. Firmamız tarafından alacağınız kartvizit hizmetiyle iletişim bilgilerinizi kaliteli bir biçimde ulaştırabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

× Whatsapp Canlı Destek için Tıklayınız