Hediyelik Ürünler

Kupa Bardak

Kupa Bardak
Kupa Bardak

Çay ya da kahvenizi aşkla, mutlulukla ve büyük bir keyifle size özel hazırlanmış bir kupa bardaktan yudumlamaya ne dersiniz? Özel günlerde sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en kullanışlı, en güzel hediyelerden biri de, kişiye özel hazırlanan beyaz ve sihirli kupa bardaklardır. Kılıç Ajans Hediyelik ürünler içersin de her zevke uygun baskılı kupa bardak tasarımı bulunmaktadır. Doğum günü, sevgililer günü, yıl dönümü, yılbaşına özel onlarca farklı modele sahip mesaj ve fotoğraf baskılı Kişiye Özel kupa bardaklar Kılıç Ajans’da sizi bekliyor.

 

      Örnek: Kişiye özel avukat kupası ile avukat sevdiklerinize çok özel bir sürpriz hukuk-burolarina-ozel-kahve-kupasiyapacaksınız. Adaletin sağlanması için birçok şeye itiraz eden avukatlar, bu hediyeye kesinlikle itiraz edemeyecek. Uzun yıllar avukat olan ya da yeni mezun sevdiklerinizi fazlasıyla mutlu edecek avukat kupası üzerine dilediğiniz ismi yazdırabilirsiniz. Kişiye özel hediyeler, bir benzerlerinin daha bulunmaması özellikleriyle diğer hediyelerden daha çok ilgi çeker ve uzun süre unutulmaz. İsme özel avukat kupası, sevdiklerinizi özel hissettirmeniz için tasarlandı.Önemli Not: Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım için ürününüzü bulaşık makinesinde yıkamamanızı öneririz.

Ürün Özellikleri:

Üzerine sıcak press tekniği ile süblimasyon baskı yapılmaktadır.

Hediye konusunda en sık tercih edilen ürünlerden biri olan kupa bardakların en ilginç, en farklı ve en özel tasarımları Kılıç Ajans’da! Tüm özel günlere özel bulabileceğiniz kişiye özel kupa bardak tasarımlarını siz de çok seveceksiniz.

 

Bir cevap yazın

× Whatsapp Canlı Destek için Tıklayınız